[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » Архів матеріалів

Державна виконавча служба входить до системи органів Міністерства юстиції України і здійснює виконання рішень судів, третейських судів та інших органів відповідно до законів України.

Завданням державної виконавчої служби є своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених законом.

Своєчасне виконання рішень ДВС полягає у тому, що рішення має бути виконане в повному обсязі, в точній відповідності з його змістом, строго у термін, передбачений законом або самим рішенням.

Примусовість виконання рішення означає, що його виконання здійснюється державною виконавчою службою незалежно від бажання особи, відносно якої винесене це рішення, підкоритись йому чи ні.

Неупередженість виконання рішень полягає в тому, що державний виконавець у процесі виконання рішень має керуватись виключно вимогами зак ... Читати далі »

Переглядів: 944 | Додав: Таня | Дата: 04.03.2015

Стаття 75 ЗУ »Про виконавче провадження» містить загальні умови виконання рішень, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення
1. Після відкриття виконавчого провадження за виконавчим документом, що зобов'язує боржника вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, державний виконавець перевіряє виконання рішення не пізніше ніж на наступний день після закінчення строку, встановленого частиною другою статті 25 цього Закону для самостійного виконання рішення. Якщо рішення підлягає негайному виконанню, його виконання перевіряється не пізніше наступного робочого дня після відкриття виконавчого провадження.
Переглядів: 624 | Додав: Таня | Дата: 23.02.2015

Витрати органів державної виконавчої служби, пов’язані з організацією та проведенням виконавчих дій щодо забезпечення примусового виконання рішень, є витратами виконавчого провадження. Витрати виконавчого провадження здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України та коштів виконавчого провадження, які використовуються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Згідно Закону України «Про виконавче провадження» кошти виконавчого провадження складаються з:
- коштів виконавчого збору, стягнутого з боржника;
- авансового внеску стягувача на організацію та проведення виконавчих дій;
- стягнутих з боржника витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій;
- інших надходжень, що не суперечать законодавству.
Відповідно до пункту 3.14 Інструкції з організації примусового виконання рішень затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 № 512/5 та ст. 42 Закон ... Читати далі »

Переглядів: 1044 | Додав: Таня | Дата: 23.02.2015

Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець протягом 3 робочих днів з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, за умови, якщо не закінчився строк пред'явлення такого документа до виконання, він відповідає вимогам, передбаченим цим Законом і пред'явлений до виконання до відповідного органу державної виконавчої служби. 
У постанові державний виконавець вказує про необхідність боржнику самостійно виконати рішення у строк до 7 днів з моменту винесення постанови (у разі виконання рішення про примусове виселення боржника - у строк до 15 днів) та зазначає, що у разі ненадання боржником документального підтвердження виконання рішення буде розпочате примусове виконання цього рішення із стягненням з боржника виконавчого збору і витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, передбачених цим Законом. Слід зазначити, що строк для добровільного ви ... Читати далі »

Переглядів: 2183 | Додав: Таня | Дата: 23.02.2015

Реєстрація та розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян у Міністерстві  юстиції України, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 18.03.2004 № 26/5 (із змінами) (далі –Інструкція), Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (із змінами) (далі-Інструкція з діловодства).

Згідно п. 2 Інструкції з ді ... Читати далі »

Переглядів: 619 | Додав: Таня | Дата: 19.02.2015

ПОКАРАННЯ ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ЗА НЕВИКОНАННЯ ЗАКОННИХ ВИМОГ ДЕРЖАВНОГО ВИКОНАВЦЯ Примусове виконання рішень, згідно діючого законодавства України, покладено на державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Примусове виконання рішень здійснюють державні виконавці, визначені Законом України «Про державну виконавчу службу». Вимоги державного виконавця щодо виконання рішень обов’язкові для всіх органів, організацій, посадових осіб, фізичних і юридичних осіб на території України. Невиконання законних вимог державного виконавця тягне за собою відповідальність згідно з законом, а саме: Законом України «Про виконавче провадження» передбачено: Стаття 89. Відповідальність за невиконання рішення, що зобов'язує боржника вчинити певні дії, та рішення про поновлення на роботі 1. У разі невиконання без поважних причин у встановлений державним виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, та рішення про поновлення на роботі д ... Читати далі »
Переглядів: 880 | Додав: Таня | Дата: 02.02.2015 | Коментарі (0)

Статтею 73 Закону України «Про виконавче провадження» визначено вичерпний перелік виплат, на які не може бути звернено стягнення. Так, не може бути звернено на вихідну допомогу, яка виплачується у разі звільнення працівника. Під «вихідною допомогою» ст. 44 КЗпП України розуміє грошові кошти, які отримує працівник: - при припиненні трудового договору з підстав, зазначених у пункту 6 ст. 36 та пунктів 1,2,6 ст. 40 цього Кодексу, у розмірі не менше середнього місячного заробітку; - у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (пункт 3 ст. 36) - не менше двомісячного середнього заробітку; - внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38, 39) - у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку. У пункті 2 статті 73 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що стягнення не може бути звернено на комп ... Читати далі »
Переглядів: 999 | Додав: Таня | Дата: 02.02.2015

Примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Умови і порядок виконання рішень судів про виселення боржника регламентуються статтею 78 Закону України "Про виконавче провадження» та підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку. Державний виконавець прийнявши рішення суду на виконання про виселення боржника протягом трьох робочих днів з дня надходження виносить постанову про відкриття виконавчого провадження якщо воно відповідає вимогам встановленим для виконавчого документа . У постанові державний виконавець вказує боржнику строк для самостійного виконання який становить 15 днів та зазначає, що у разі ненадання боржником документального підтвердження виконання буде розпочате примусове виконання цього рішення із стягненням з боржника виконавчого збору та витрат на проведення виконавчих дій. Виконання рішення про виселення боржника полягає у звільненні приміщенн ... Читати далі »
Переглядів: 743 | Додав: Таня | Дата: 02.02.2015

Захист інтересів дітей може здійснюватися і шляхом відібрання їх без позбавлення батьківських прав. Згідно зі ст. 170 СК України суд може постановити рішення про відібрання дитини від батьків або одного з них, не позбавляючи їх батьківських прав, якщо вони ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини, жорстоко поводяться з нею, є хронічними алкоголіками або наркоманами чи вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у них є небезпечним для її життя, здоров'я і морального стану. У цьому разі дитина передається другому з батьків, бабі, дідові, іншим родичам - за їх бажанням або органові опіки та піклування. У виняткових випадках - при безпосередній загрозі для життя або здоров'я дитини орган опіки та піклування або прокурор мають право постановити рішення про негайне відібрання дитини від батьків. У цьому разі орган опіки та піклування зобов'язаний негайно повідомити прок ... Читати далі »
Переглядів: 1489 | Додав: Таня | Дата: 02.02.2015

Примусове виконання рішень судів та інших органів покладається на державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Здійснюють примусове виконання рішень державні виконавці. При відкритті виконавчого провадження державний виконавець надає боржнику строк для самостійного (добровільного) виконання рішення суду чи рішення інших органів. У разі ненадання боржником у добровільний строк документального підтвердження повного виконання рішення державний виконавець на наступний день після закінчення відповідних строків розпочинає примусове виконання. Заходами примусового виконання, відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» є: - звернення стягнення на кошти та інше майно (майнові права) боржника; - звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника; - інші заходи, передбачені рішенням. Відповідно до ст. 29 Закону України «Про виконавче провадження» - виконавчі дії (у тому числі арешт та опис майна боржн ... Читати далі »
Переглядів: 887 | Додав: Таня | Дата: 05.11.2014

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 24 25 »