[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]

Історична довідка
відділу державної виконавчої служби Радехівського районного управління юстиції Львівської області


     Відділ державної виконавчої служби Радехівського управління юстиції Львівської області є органом державної виконавчої влади підвідомчим Міністерству Юстиції України та безпосередньо Головному управлінню юстиції Львівської області і діє відповідно до Положення про районний, районний у місті, міський (міста обласного значення), міськрайонний відділ державної виконавчої служби затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2007р. № 83/5 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.03.2007р. за 180/13447.
     На сьогоднішній день правову основу діяльності відділу державної виконавчої служби Радехівського районного управління юстиції становлять Конституція України, Закони України „Про державну виконавчу службу” „Про виконавче провадження”,»Про державну службу», «Звернення громадян» інші закони та нормативно-правові акти, що прийняті на їх виконання.
     На початку 1999 року в системі органів Міністерства юстиції України була утворена державна виконавча служба та сформовані її органи. У 1999 році в складі Радехівського районного управління юстиції Львівської області створено відділ державної виконавчої служби відповідно до Закону України «Про державну виконавчу службу», наказу Міністерства юстиції України від 19.11.1998року № 62/5 «Про створення відділів державної виконавчої служби та скорочення посад старших судових виконавців та судових та судових виконавців» та наказу управління юстиції у Львівській області № 1-к від 04.01.1999 року»Про створення районних, районних у містах, міських відділів державної виконавчої служби». 
     У 1999 році у відділі державної виконавчої служби штат працівників налічував – 4 чоловіки, а саме: начальник, старший державний виконавець, державний виконавець та друкарка. 
     У 1999 році начальником відділу державної виконавчої служби призначено Трухим Віктора Станіславовича . Народився у 1971 році в Львівській області. У 1993р. закінчив Львівський державний університет ім.. І.Франка. за спеціальністю «Правознавство» .З 1999 р. Трухим Віктор Станіславович працював на даній посаді по лютий 2003 року.
     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2002 року № 1087 «Про заходи щодо підвищення ефективної діяльності органів виконавчої влади» на виконання наказу Міністерства юстиції України № 885/к від 01.10.2002 року «Про затвердження розподілу граничної чисельності працівників органів юстиції « та наказу Начальника обласного управління юстиції № 350-к від 22.10.2002 року з квітня місяця 2003 року в штатний розпис відділу державної виконавчої служби введено посади, а саме: провідного спеціаліста, двох державних виконавців, друкарки та прибиральниці.
     У 2003 році начальником відділу державної виконавчої служби призначено Ференса Юрія Романовича. Народився у 1973 році в м.Радехові Львівської області. У 2008 р. закінчив Львівський державний університет ім.. І.Франка. за спеціальністю «Правознавство».
     За вагомий особистий внесок у діяльність органів юстиції Львівщини, високу кваліфікацію, сумлінне відношення до виконання своїх службових обов’язків та у зв’язку з відзначенням 12-ї річниці Незалежності України нагороджено грамотою Ференса Юрія Романовича..
     За вагомий особистий внесок у реалізацію правової політики та захисту конституційних прав і свобод, високий професіоналізм в утвердженні принципу верховенства права та сумлінне відношення до виконання своїх посадових обов’язків, з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено грамотою Ференса Юрія Романовича.
     У 2005 році на виконання Указу Президента України від 20 квітня 2005 р. № 701 „Питання Міністерства юстиції України”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2005 р. № 320 „Про утворення урядового органу державного управління у складі Міністерства юстиції України” та Закону України від 23 червня 2005 р. № 2716-IV „Про внесення змін до законів України „Про державну виконавчу службу” та „Про виконавче провадження” відбулося реформування системи органів державної виконавчої служби. Наказами Міністерства юстиції від 18 серпня 2005 р. № 1474/к та від 19 серпня 2005 р. № 1482/к ліквідовано Департамент державної виконавчої служби, як структурний підрозділ центрального апарату Міністерства юстиції та відділи державної виконавчої служби, як структурні підрозділи територіальних управлінь юстиції та утворено у складі Міністерства юстиції на базі органів державної виконавчої служби Департамент державної виконавчої служби як урядовий орган державного управління.
     Відповідно до наказу Департаменту державної виконавчої служби № 46/к від 26.10.2005року «Про утворення територіальних органів державної виконавчої служби» утворено Державна виконавча служба у Радехівському районі, який підпорядковується Державній виконавчій службі Львівської області та Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.
     При Державній виконавчій службі у Радехівському районі працювало 7 чоловік ( начальник, старший державний виконавець, два державні виконавці, провідний спеціаліст, спеціаліст І категорії та діловод).
     У звязку з прийняттям Закону України про внесення змін до Законів України «Про державну виконавчу службу» та «Про виконавче провадження» щодо реформування органів державної виконавчої служби від 22.12.2006 року, постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2006року №1622 «Про ліквідацію Департаманту державної виконавчої служби» на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.01.2007 року № 22/5 «Про утворення відділів державної виконавчої служби у складі територіальних управлінь юстиції» та наказу Міністерства юстиції України від 05.02.2007 року № 37/5 «Про затвердження Переліку відділів державної виконавчої служби» утворити у складі Головного управління юстиції у Львівській області відділ державної виконавчої служби Радехівського управління юстиції Львівської області. З початку 2007 року територіальні органи державної виконавчої служби ліквідовано і підпорядковано управлінням юстиції.
     
     Державні виконавці відділу державної виконавчої служби Радехівського районного управління юстиції Львівської області своєчасно і неупереджено виконують примусове рішення в частині майнових стягнень (стягнення коштів, вилучення та передача стягувачеві майна), стягнення адміністративних штрафів, конфіскація майна, немайнові рішення про поновлення на роботі, виселення, вселення, відібрання дитини, рішення, якими боржника зобов’язано вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, а також інші рішення, якщо за законом їх виконання покладено на державну виконавчу службу.