[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » 2013 » Листопад » 20
Реалізація арештованого майна, крім майна, вилученого з обігу згідно із законом, та майна, зазначеного в частині восьмій статті 57 Закону України "Про виконавче провадження”, здійснюється шляхом його продажу на прилюдних торгах, аукціонах або на комісійних умовах. Продаж майна здійснюється спеціалізованими організаціями, які визначені Державною виконавчою службою України на тендерних (конкурсних) умовах та з якими Державною виконавчою службою України укладено генеральні договори.
Порядок реалізації арештованого майна затверджено наказом Міністерства юстиції України від 15.07.99 № 42/5 та зареєстровано в Мін ’ юсті України 19.07.99 за № 480/3773 (із змінами і доповненнями).
Відповідно до пункту 1.2 цього Порядку реалізація арештованого майна здійснюється державним виконавцем шляхом його продажу на комісійних і інших договірних началах та шляхом продажу на аукціоні.
Згідно з пунктом 3.1 цього Порядку відділ державної виконавчої служби укладає з організатором аукціону договір, ... Читати далі »
Переглядів: 966 | Додав: Таня | Дата: 20.11.2013