[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » 2012 » Квітень » 13
Відповідно до ст. 32 Конституції України ,ст. 23 Закону України «Про інформацію» ніхто не може зазнавати втручання в особисте та сімейне життя.

ст. 10 Закону України «Про звернення громадян»,не дозволяється розголошення одержаних із звернень відомостей про особисте життя громадян без їх згоди чи відомостей, що становлять державну або іншу таємницю, яка охороняється законом, та іншої інформації, якщо це ущемлює права і законні інтереси громадян. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу громадянина, які не стосуються звернення, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. На прохання громадянина, висловлене в усній формі або зазначене в тексті звернення, не підлягає розголошенню його прізвище, місце проживання та роботи.

Особа, яка розглядає звернення, несе відповідальність за використання і поширення інформації стосовно особистого життя громадя ... Читати далі »
Переглядів: 1551 | Додав: Таня | Дата: 13.04.2012