[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » 2013 » Грудень » 11 » Виконання рішень про стягнення коштів на користь держави
12:44
Виконання рішень про стягнення коштів на користь держави
Виконання рішень про стягнення коштів на користь держави є пріоритетним напрямком в роботі територіальних органів державної виконавчої служби.
Враховуючи, що наповнення державного бюджету є важливим фактором в економічному розвитку України, виконання рішень про стягнення коштів на користь держави та на користь інших державних органів, стягнення заборгованості по заробітній платі є пріоритетним напрямком в роботі органів Державної виконавчої служби, у зв’язку з чим постійно здійснюється аналіз та моніторинг стану виконання виконавчих документів вказаної категорії.
Однією з суттєвих проблем при вчиненні виконавчих дій, є відсутність у державного виконавця можливості отримання у Міндоходів інформації про присвоєний боржнику ідентифікаційний код платника податків, що в свою чергу унеможливлює встановити місце праці, накласти арешт на нерухоме майно боржника. Зокрема це стосується виконавчих документів про стягнення аліментів, виданих до 08.08.2011 року.
Тому потрібно запровадити практику внесення подань в порядку ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України», ст. 377-1 Цивільного процесуального кодексу України про тимчасове обмеження боржників у праві виїзду за межі України по виконавчих документах про стягнення ЄСВП, як один з найдієвіших заходів, а також спільно з Міндоходів опрацювати можливість звернення до органів Міграційної служби щодо заборони у видачі боржникам паспорту для виїзду за кордон, відповідно ст.6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України».

Спеціаліст І категорії ВДВС Радехівського РУЮ
І.С. Береза
Переглядів: 1870 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]