[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » 2012 » Вересень » 25 » Щодо розшуку транспортних засобів
10:23
Щодо розшуку транспортних засобів
     25 січня 2012 року Кабінет міністрів України вніс Зміни до Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках. 
     Згідно із нововведеннями працівники Державтоінспекції мають право відправляти на штрафмайданчик автомобілі, оголошені в розшук відповідно до ст.40 ЗУ "Про виконавче провадження”. 
     В більшості це автомобілі, власники яких не розрахувалися за банківським кредитом, мають борг по квартплаті або не виплачують аліменти, тощо.
     У разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук, уповноважена особа Державтоінспекції негайно тимчасово затримує такий транспортний засіб та доставляє на спеціальний майданчик чи стоянку. При цьому згідно із встановленими вимогами складається акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу у присутності двох свідків і представника підприємства, установи або організації, який доставляє транспортний засіб на спеціальний майданчик чи стоянку. Протягом трьох діб Державтоінспекція повинна повідомити державному виконавцю про тимчасове затримання транспортного засобу. Повернення тимчасово затриманого транспортного засобу боржника, який зберігається на спеціальному майданчику чи стоянці, здійснюється лише за вимогою державного виконавця.
     Зміни набули чинності 13 лютого 2012 року.
     Слід також нагадати, що автомобіль боржника вважається оголошеним в розшук тільки після винесення відповідної постанови державного виконавця, прийнятої на підставі постанови суду.

Старший державний виконавець
відділу державної виконавчої служби
Радехівського районного управління юстиції:                                   Ковалишин Л.В.
Переглядів: 2657 | Додав: proxys | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]