[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » 2012 » Червень » 8 » Який порядок оформлення копії документів згідно Інструкції з діловодства?
15:26
Який порядок оформлення копії документів згідно Інструкції з діловодства?
Копія документа виготовляється і видається тільки з дозволу керівника управління або керівника відповідного структурного підрозділу. Управління може засвідчувати копії лише тих документів, що створюються в ньому (це правило не поширюється на архівні установи, державні нотаріальні контори і приватних нотаріусів).
Під час вирішення питань про прийняття громадян на роботу, навчання, засвідчення їх трудових, житлових та інших прав, а також під час формування особових справ працівників установа може виготовляти копії документів, виданих іншими установами (копії дипломів, свідоцтв про одержання освіти тощо).
Копія документа виготовляється рукописним, машинописним способами або засобами оперативної поліграфії. Під час виготовлення копії рукописним і машинописним способами текст документа відтворюється повністю, включаючи елементи бланка, і засвідчується підписом посадової особи, яка підтверджує відповідність копії оригіналу.

Відмітка «Копія» зазначається у верхній правій частині лицьового боку першого аркуша документа.

Напис про засвідчення документа складається із слова «З оригіналом згідно», найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і переставляння нижче реквізиту «Підпис».
На копіях вихідних документів мають бути візи посадових осіб, з якими вони погоджені, та візи виконавців; напис про засвідчення документа, завірений печаткою з найменуванням відповідної установи (негербовою) або її структурного підрозділу (аналітичної роботи, документування та контролю). Копія документа повинна мати всі виправлення, зроблені в оригіналі.


Провідний спеціаліст ВДВС Радехівського РУЮ
Повх Т.В.
Переглядів: 3387 | Додав: Таня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]