[Радехівський РВ державної виконавчої служби ГТУЮ у Л/о ]
Головна » 2016 » Червень » 3 » 239 народних депутатів підтримали законопроект про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів
15:24
239 народних депутатів підтримали законопроект про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів

Народні депутати ухвалили закон про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів. Відповідний законопроект №2506а підтримали 239 народних обранців.

"Метою законопроекту є визначення основ організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів державними виконавцями органів державної виконавчої служби та приватними виконавцями, їх завдань та правового статусу", – йдеться у пояснювальній записці до документа, передає "Укрінформ".

Цим законом вносяться зміни до низки законодавчих актів з метою впровадження змішаної системи виконання рішень, зокрема, шляхом модернізації органів державної виконавчої служби, а також запровадження інституту приватних виконавців.

Як зазначається, приватним виконавцем може бути громадянин України, уповноважений державою здійснювати діяльність із примусового виконання рішень у порядку, встановленому законом. Приватний виконавець є суб'єктом незалежної професійної діяльності. Приватним виконавцем може бути громадянин України, який досяг 25 років, має вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років та склав кваліфікаційний іспит.

"Для визначення рівня професійної підготовленості осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, та вирішення питання щодо надання права на здійснення діяльності приватного виконавця при Міністерстві юстиції України утворюється Кваліфікаційна комісія приватних виконавців", – йдеться в законі.

Відтак документ встановлює правовий статус приватних виконавців, врегульовано процедури набуття та зупинення права на здійснення діяльності приватними виконавцями, визначено особливості фінансового забезпечення їх діяльності. Зокрема, законом передбачено ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України.

Цим законом також встановлюється новий порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців.

Начальник Радехівського РВДВС ГТУЮ у Л/о                                Добош М.В.

Переглядів: 307 | Додав: doboch123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]